DON'T MAKE ME WALK, WHEN I WANT TO FLY!


pil. Janusz Kamiński

szef wyszkolenia praktycznego, instruktor samolotowy

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, pilot i szybownik z wieloletnim stażem. Pracował w Aeroklubie Kieleckim, Aeroklubie Mieleckim, Aeroklubie Ziemi Zamojskiej, Aeroklubie Lubelskim, Centralnej Szkole Szybowcowej w Lesznie, Aeroklubie Białostockim oraz w Górskiej Szkole Szybowcowej Żar AP. Posiada uprawnienia instruktora sportu szybowcowego oraz instruktora samolotowego. Przeszkolony między innymi na typy: PZL-101, PZL-104, Jak-12A, Jak-12M, AN-2, Zlin-42M, Zlin-142, Zlin-526, Cessna 152, Cessna 172, AT-3, Robin 400-235, Tecnam P2002-JF.

pil. Jędrzej Kwiatkowski

pilot zawodowy, instruktor samolotowy, szef wyszkolenia teoretycznego,
szef bezpieczeństwa, kierownik odpowiedzialny

W powietrzu od 1997 roku. Latanie zaczynał na szybowcach w wieku 16 lat, oczarowany rykiem silnika przesiadł się na samoloty. Pilotował kilkanaście różnych typów samolotów, wyszkolił kilkudziesięciu pilotów. Latał, także jako pierwszy oficer na samolocie odrzutowym Embraer. Obecnie lata na B737.

Justyna Wójcik

dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz audycie systemów jakości. Od kilku lat pracuje w lotnictwie. W SKY-CITY zajmuje się formalną organizacją szkoleń oraz ich przebiegiem, ciągłą opieką nad dokumentacją lotniczą, realizacją założonych zadań, a także kontaktem z firmami zewnętrznymi – w szególności z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, CAMO i AMO.