Aquila A211

Firma SKY CITY jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę niemieckiego producenta, wysokiej klasy samolotów sportowo-turystycznych AQUILA A211.

 

TECHNOLOGIA


Aquila A211 jest to przestronny, dwumiejscowy, certyfikowany samolot z silnikiem Bombardier Rotax 912S. Jego nowoczesna konstrukcja kompozytowa pozwala na imponujące osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Samolot przystosowany jest zarówno do spalania benzyny lotniczej jak i samochodowej, co znacznie redukuje koszty użytkowania i zwiększa swobodę podróżowania.

KOMFORT


Wyjątkowa aerodynamika zapewnia niebywałe właściwości lotne i komfort użytkowania samolotu. Kokpit jest przestronny, dający swobodę ruchu, także wysokim pilotom. Całość jest przeszklona i zapewnia doskonały widok. Ma wygodny bagażnik dostępny zarówno ze środka jak i z boku samolotu.

FUNKCJONALNOŚĆ


Certyfikowany do lotów VFR dzień i noc. Jego wysoka prędkość przelotowa oraz daleki zasięg sprawiają, że świetnie sprawdza się nie tylko jako samolot szkoleniowy, ale również jako prywatny samolot turystyczny.

PERSONALIZACJA


Fabryka samolotów znajduje się w Schönhagen pod Berlinem. Firma Aquila Aviation oferuje możliwość dopasowania samolotów do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając szeroką gamę kolorystyczną oraz różne opcje awioniki. Klienci mogą, także dowolnie konfigurować detale i wyposażenie kokpitu. Niemiecka jakość wykonania jest nieporównywalna z innymi samolotami taj klasy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:
nr tel. 605 118 491
e-mail: office@sky-city.pl